Opiekun projektu
Katarzyna Zagórska-Ślązek
Główny Specjalista ds. szkoleń
T +48 512 112 788
katarzyna.zagorska@advancedtrainings.pl

Szkolenie online, na żywo, z możliwością zadawania pytań

Zdecentralizowane finanse to dynamicznie rozwijająca się branża, której kapitalizacja liczona jest w setkach miliardów złotych. Zdecentralizowane finanse, niejako wbrew swojej nazwie, przyciągają coraz skuteczniej tradycyjne instytucje finansowe jak banki czy fundusze inwestycyjne. Różnorodność wykorzystywanych technologii i modeli biznesowych, jak również anonimowość cechująca wiele z instrumentów, sprzyja wykorzystywaniu ich przez przestępców. Odpowiedzią na to nie powinno być jednak wyparcie.

Uczestnicy szkolenia „DeFi i waluty wirtualne w zarządzaniu ryzykiem przestępstw finansowych” otrzymają unikalną wiedzę na temat zagadnienia zdecentralizowanych finansów i walut wirtualnych.

1. Adwokat z ponad 10 letnim doświadczeniem, specjalizujący się w regulacjach finansowych. Od ponad 5 lat zaangażowany w procesy licencyjne instytucji finansowych i zarządzanie ryzykiem compliance, w tym przeciwdziałanie przestępstwom finansowym. Obecnie pełni funkcję Regionalnego Compliance Officera w międzynarodowym fintechu płatniczym.

2. Od prawie 15 lat wspiera startupy, organizacje pozarządowe oraz korporacje w projektowaniu produktów i usług cyfrowych. Od 10 lat związany z software housem 7bulls.com gdzie obecnie pilotuje projekty związane z technologią blockchain i rynkiem zdecentralizowanych finansów.

3. Doktor nauk prawnych, prokurator w Prokuraturze Krajowej, ekspert Instytutu Kościuszki ds. Cyberbezpieczeństwa, członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego oraz Rady Naukowej Stowarzyszenia Ekspertów Blockchain.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.

2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.

3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).

6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Trainings Sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adresu e-mail w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania informacji o szkoleniu. Administratorem danych osobowych jest Advanced Trainings Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.