Opiekun projektu
Ewa Chróst
Specjalista ds. szkoleń
T + 48 533 055 553
ewa.chrost@advancedtrainings.pl
Ćwiczenia komputerowe
Celem szkolenia jest przekazanie Uczestnikom wiedzy o metodach skutecznej oceny i wyboru do realizacji projektów inwestycyjnych, z uwzględnieniem poziomu ponoszonego ryzyka oraz ograniczeń istniejących w otoczeniu organizacji.
W trakcie zajęć Uczestnicy dowiedzą się jak, różnymi metodami, przeprowadzić ocenę opłacalności oraz jak oszacować ryzyko związane z realizacją różnych rodzajów przedsięwzięć. Ponadto pozyskają szereg praktycznych wskazówek związanych z oceną projektu inwestycyjnego na różnych jego etapach.
Szkolenie będzie realizowane w formie wykładu i warsztatów praktycznych. W oparciu o budowane przez siebie modele uczestnicy będą dokonywać ocen i porównań przykładowych projektów inwestycyjnych oraz podejmować decyzje o ich uruchomieniu lub odrzuceniu.
Dodatkowo Uczestnicy przygotują, w aplikacji Excel, narzędzie do oceny opłacalności projektów inwestycyjnych z uwzględnieniem wybranych metod omówionych w trakcie zajęć.
Do udziału w szkoleniu zapraszamy:
- pracowników i menedżerów jednostek prowadzących projekty inwestycyjne,
- kierowników projektów,
- pracowników jednostek controllingowych,
- pracowników jednostek zarządzających portfelem projektów,
- pracowników audytu wewnętrznego,
- pozostałe osoby pragnące poznać zasady oceny i wyboru przedsięwzięć inwestycyjnych
Project manager, ekspert w dziedzinie controllingu i informacji zarządczej z ponad dwudziestoma latami praktyki w sektorze bankowym, absolwent SGH. Dyrektor jednostek odpowiedzialnych za rachunkowość zarządczą, planowanie i budżetowanie, zarządzanie kosztami oraz za budowę i rozwój systemów wspierających podejmowanie decyzji w największych instytucjach finansowych na rynku polskim. Posiada ponad 15 lat praktycznego doświadczenia w ocenie przedsięwzięć inwestycyjnych na wszystkich ich etapach.
WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.
2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.
3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).
6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.
Zostaw komentarz