Opiekun projektu
Katarzyna Zagórska-Ślązek
Główny Specjalista ds. szkoleń
T +48 512 112 788
katarzyna.zagorska@advancedtrainings.pl
online
Cel: celem szkolenia jest przedstawianie obowiązujących przepisów na tle dochodowej praktyki ich stosowania oraz podejścia regulatorów do zagadnienia ESG
Grupa docelowa: pracownicy działów zgodności, audytu wewnętrznego, działów ESG w bankach i innych instytucjach finansowych
Trener 1: Radca prawny z 20-letnim doświadczeniem pracy na rynku finansowym w bankowości detalicznej, korporacyjnej i inwestycyjnej, w obszarze prawnym transakcyjnym, jak również regulacyjnym, Compliance oraz AML/AFC. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Departamentu Zgodności i Sprawy Regulacyjnych i odpowiada za zarządzaniem ryzykiem braku zgodności oraz obszar AML/AFC w banku należącym do międzynarodowej globalnej grupy kapitałowej, skoncentrowanym w Polsce na obsłudze klientów korporacyjnych i działalności inwestycyjnej. Jest członkiem Zespołu ds. ESG w banku, członkinią Komitetu ds. Zielonego Finansowania przy Związku Banków Polskich.
Trener 2: Posiada prawie 25 letnie doświadczenie w Compliance w różnych obszarach biznesowych instytucji finansowych: w bankowości prywatnej, korporacyjnej i inwestycyjnej. Przez wiele lat pracowała jako Dyrektorka Biura Zgodności w Deutsche Bank Polska S.A. Koordynowała też w ramach Grupy DB pracę zespołów Compliance EMEA przy wdrażaniu standardów grupowych Deutsche Bank i regulacji europejskich(w tym MiFID II). W BNP Paribas Bank Polska S.A. odpowiedzialna była za zarządzanie ryzykiem braku zgodności w zakresie integralności rynków kapitałowych i ochrony praw klientów. Prelegentka jest 2014 r członkinią Komisji Etyki Bankowej przy Związku Banków Polskich i współautorką rekomendacji Komisji, w tym ostatniej dotyczącej kształtowania kultury etycznej w bankach. Obecnie pracuje w jedym z banków inwestycyjnych, gdzie kieruje Departamentem Compliance i również zajmuje się kwestiami ESG.
WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.
2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.
3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).
6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.