Opiekun projektu
Katarzyna Zagórska-Ślązek
Główny Specjalista ds. szkoleń
T +48 512 112 788
katarzyna.zagorska@advancedtrainings.pl

Szkolenie online

Uczestnicy: analitycy i specjaliści ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy, MLRO, osoby na stanowiskach kierowniczych, wszyscy pracownicy.

Szkolenie zaprojektowane z myślą o ochronie Państwa organizacji, klientów oraz pracowników przed nowoczesnymi i stale zmieniającymi się technikami wyłudzeń danych osobowych oraz pieniędzy.

Oferta szkoleniowa obejmuje prestiżowy kurs online dla wszystkich pracowników instytucji. finansowej, którzy pracują w procesie obsługi klienta. Ta wiedza jest niezbędna, aby ochronić klienta przed oszustami.

Oszustwa są skierowane do osób ze wszystkich środowisk, w różnym wieku i o różnym poziomie dochodów w całej Polsce. Nie ma jednej grupy osób, która jest bardziej narażona na bycie ofiarą oszustwa, każdy z nas może w pewnym momencie być podatny na oszustwo. Oszustwa odnoszą sukces, ponieważ wyglądają jak prawdziwe i zaskakują nas, gdy się ich zupełnie nie spodziewamy. Oszuści stają się coraz mądrzejsi i wykorzystują nowe technologie, nowe produkty lub usługi oraz ważne wydarzenia do tworzenia wiarygodnych historii, które przekonają Cię do przekazania im swoich pieniędzy lub danych osobowych.

Prelegent na wielu konferencjach finansowo-bankowych np. na Konferencji „Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy w systemach bankowych” dla wszystkich Jednostek Centralnego Biura Śledczego Policji z Unii Europejskiej. Prelegent na Copernican Digital Forum 2020 z udziałem 8000 widzów. Mentor w programie Shesnnovation – Perspectives Women in Tech. Gość w Compliance Time Podcast, odcinek 12 „Share the knowledge”. Członek projektu „Rozwój FinTech w Polsce ze wsparciem EBOR i Komisji Europejskiej”.

Ponad 500 uczestników szkoleń, w tym Bank Kryptowalutowy ze Szwajcarii – Falcon Bank czy HSBC w Londynie.

Około $300 000 000 wartości zarządzanymi projektami w kryptowalutach. Tworzy procedury, procesy oraz polityki AML dla Giełd Kryptowalutowych. Wspiera Fintech’y w procesach pozyskiwania licencji KIP.

Doświadczenie zawodowe oraz współpraca z wieloma instytucjami obowiązanymi umożliwiły jej dokładną analizę i ocenę globalnych systemów AML, a tym samym wypracowanie innowacyjnego podejścia do skutecznego wdrożenia procesów.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.

2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.

3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).

6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Trainings Sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adresu e-mail w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania informacji o szkoleniu. Administratorem danych osobowych jest Advanced Trainings Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.