Opiekun projektu
Katarzyna Kwiatkowska-Olejnik
Koordynator Projektów Szkoleniowych
T +48 533 055 553
katarzyna.olejnik@advancedtrainings.pl

szkolenie online

Wobec rosnącej liczby zagrożeń, z którymi trzeba się zmierzyć, zwiększonych oczekiwań regulacyjnych oraz szybkich zmian technologicznych, bycie na bieżąco i podnoszenie kwalifikacji nigdy nie było ważniejsze dla specjalistów od przestępstw finansowych. Związane z przestępczością adresy bitcoin, na których jest łącznie wartości ok 3,5 miliarda dolarów (dane na 2020 r.). Liczba ta obejmuje adresy BTC kontrolowane przez czarne rynki, podmioty ransomware, hakerów i oszustów. Większość tych bitcoinów będzie ostatecznie musiała zostać wyprana, co oznacza, że trafi ona na giełdę, gdzie będzie można ją przekonwertować na walutę fiducjarną i być może przenieść do Państwa instytucji.  Advanced Trainings wychodzi naprzeciw tym wymaganiom, oferując zestaw szkoleniowy online dotyczący zarządzania ryzykiem związanym z kryptowalutami. Oferta szkoleniowa obejmuje prestiżowy kurs online dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco i znacznie wyprzedzić konkurencję na rynku. Szkolenie zaprojektowane z myślą o praktycznych wynikach – aby pomóc pracownikom podejmować lepsze decyzje na każdym poziomie organizacji i zmieniać zachowania, które prowadzą do lepszych wyników w zapobieganiu przestępstwom finansowym.

Uczestnicy: analitycy i specjaliści ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy, MLRO, osoby na stanowiskach kierowniczych.

Prelegent na wielu konferencjach finansowo-bankowych np. na Konferencji „Przeciwdziałania Praniu Pieniędzy w systemach bankowych” dla wszystkich Jednostek Centralnego Biura Śledczego Policji z Unii Europejskiej. Prelegent na Copernican Digital Forum 2020 z udziałem 8000 widzów. Mentor w programie Shesnnovation – Perspectives Women in Tech. Gość w Compliance Time Podcast, odcinek 12 „Share the knowledge”. Członek projektu „Rozwój FinTech w Polsce ze wsparciem EBOR i Komisji Europejskiej”.

Ponad 500 uczestników szkoleń, w tym Bank Kryptowalutowy ze Szwajcarii – Falcon Bank czy HSBC w Londynie.

Około $300 000 000 wartości zarządzanymi projektami w kryptowalutach. Tworzy procedury, procesy oraz polityki AML dla Giełd Kryptowalutowych. Wspiera Fintech’y w procesach pozyskiwania licencji KIP.

Doświadczenie zawodowe oraz współpraca z wieloma instytucjami obowiązanymi umożliwiły jej dokładną analizę i ocenę globalnych systemów AML, a tym samym wypracowanie innowacyjnego podejścia do skutecznego wdrożenia procesów.

WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.

2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.

3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.

5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).

6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Advanced Trainings Sp. z o.o. moich danych osobowych z wykorzystaniem adresu e-mail w celach marketingowych, w szczególności w celu otrzymywania informacji o szkoleniu. Administratorem danych osobowych jest Advanced Trainings Sp. z o.o. z siedzibą w Mińsku Mazowieckim.