Opiekun projektu
Katarzyna Olejnik
Koordynator Projektów Szkoleniowych
T +48 533 055 553
katarzyna.olejnik@advancedtrainings.pl
Udział w szkoleniu pozwoli na:
omówienie nowych obowiązków informacyjnych banków – dostawców usług płatniczych dotyczących incydentów ryzyka operacyjnego oraz ryzyka bezpieczeństwa w zakresie świadczenia usług płatniczych oraz o oszustwach związanych z wykonywanymi usługami płatniczymi, zapoznanie się z instytucją silnego uwierzytelnienia użytkownika i jej wykorzystaniem w nawiązaniu do zmian ustawy o usługach płatniczych wynikających z implementacji dyrektywy PSD 2, pogłębienie wiedzy i zwrócenie szczególnej uwagi na zjawiskowe postacie czynów zabronionych dotyczących transakcji płatniczych realizowanych w cyberprzestrzeni, także dotyczących kart płatniczych i ich infrastruktury.
Do udziału zapraszamy:
- – pracowników obsługi prawnej,
- – pracowników działów „bankowości elektronicznej” i bezpieczeństwa informatycznego,
- – członków zarządów banków,
- – przedstawicieli departamentu compliance,
- – pracowników zajmujących się sprzedażą i marketingiem,
- – audytorów.
Radca prawny, kierował Zespołem Ryzyka Operacyjnego i Zgodności w Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, były dyrektor departamentów prawnych w Urzędzie Komisji Nadzoru Finansowego i Narodowym Banku Polskim, doradca Prezesa Narodowego Banku Polskiego. Przez wiele lat wykonujący obsługę prawną jako radca prawny w bankach: PBK SA, BOŚ SA, BPH SA, były sędzia Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa. Autor wielu publikacji z zakresu prawa bankowego, gospodarczego. Wieloletni, doświadczony wykładowca prawa bankowego, gospodarczego i karnego prowadzący zajęcia dydaktyczne dla prokuratorów, sędziów, aplikantów radcowskich, pracowników instytucji finansowych, rzeczników konsumentów, studentów. Specjalizuje się w zagadnieniach bezpieczeństwa prawnego instytucji finansowych, w szczególności w zakresie stosunków umownych, tajemnic sektorowych,windykacji, restrukturyzacji i przymusowej restrukturyzacji oraz bezpieczeństwa prawnego podmiotów krajowego systemu stabilności finansowej.
WARUNKI UCZESTNICTWA
1. Przesłanie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego jest zobowiązaniem do wzięcia udziału w szkoleniu i uiszczenia odpłatności.
2. Rezygnacja z uczestnictwa wymaga formy pisemnej i potwierdzenia otrzymania jej przez organizatora.
3. W przypadku rezygnacji z udziału w szkoleniu na co najmniej 14 dni przed terminem szkolenia obowiązuje opłata administracyjna w wysokości 700 zł + vat.
W przypadku rezygnacji w terminie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem szkolenia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
4. W przypadku braku udziału w szkoleniu bez wcześniejszego powiadomienia obowiązuje pełna odpłatność jak za udział w szkoleniu.
5. Do ostatniego dnia przed szkoleniem istnieje możliwość wyznaczenia innego uczestnika (w przypadku braku możliwości wzięcia udziału w szkoleniu danej osoby).
6.Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w programie szkolenia lub jego odwołania z przyczyn niezależnych od organizatora.